5 טיפים לרכישת מטבח לבית

אם גם אתם חולמים על רכישת מטבח חדש לבית, במקבץ הטיפים שלפניכם תוכלו ללמוד את כל הרזים והסודות לבחירת חדר עיבוד המזון המושלם! המאמר יסקור את כל תחומי המטבח ויגיע לרזולוציות הגדולות ביותר עם ההבדלים הדקים ביותר בין בחירה מוצלחת למוצלחת-פחות. במקבץ הטיפים שלפניכם תוכלו לדעת בדיוק מה לבחור וכיצד להתאים את המטבח לביתכם.

בחרו בתשתית עיצוב מתאימה לביתכם

ניתן לבחור בין תשתית עיצוב כפרית המתבססת על דלתות מגולפות אומנותיות עם ידיות עגולות, לבין תשתית בורגנית המתבססת על דלתות מרובעות חלקות ומשקופים מלבניים. חשוב לשים עין גם על משטח העבודה, ולבחור אותו בהתאם לאמות העיצוב שהצבתם לעצמכם במטבח: כשהמשטח מעוגל הוא נוטה יותר להיות בסגנון כפרי וכאשר הדפנות שלו מרובעות הוא מקבל LOOK קרוב יותר לזה הבורגני.

בחרו בצביון המתאים למטבח

צביון מטבח יכול להיות מבוסס על גוון חום ולשדר מראה עתיק מימי העבר או על גוונים לבנים ליצירת מראה מודרני. הצבע ללא ספק מהווה אלמנט מרכזי בגיבוש האופי של המטבח מבחינה כרונולוגית. שילובי צבע רבים מעידים על יצירת מרקם מיוחד. לדוגמה, שילוב של חום עם לבן יוצר עיצוב פרובנסמטבח לבן בלבד הוא מטבח הייטק. ניתן גם לעצב מטבח חום עץ וליצור צביון של מטבח איטלקי אותנטי.

בחרו בחומרי ייצור לפתרונות אחסון במטבח

חשוב לבחור את חומרי הייצור ביחס לתכונותיהם. למשל, אם המטרה שלכם היא ארון מגולף עם דלתות חרוטות ניתן לבחור שדרת פתרונות אחסון מפולימר או מעץ טבעי אך לא מפורמייקה שיכולה להישאר בתצורה חלקה בלבד. היא תהיה עדיפה במיוחד אם הארונות מעוצבים בסגנון בורגני חלק ללא גילופים.

בחרו בפרזול המטבח המתאים ביותר עבורו

ניתן לבחור בין ברז מעוגל (קשת) לברז מלבני או בין ברז ישר לברז סינוס. ניתן לבחור בין ידית עגולה לידית מרובעת לכל ארון ומגירה. חשוב לבחור פרזול שישתלב טוב במטבח וישדר עיצוב מנצח כאשר מביטים עליו. מומלץ לבחור אותו באמצעות הדמיית מחשב בחנות מטבחים.

בחרו משטח עבודה מחומרי ייצור מובילים

אנו ממליצים על משטחים קרמיים או מעץ לבחירתכם. המשטחים הקרמיים מוזילים עלויות ביחס לאבן הטבעית בלי להוריד באיכות. עץ אמתי יהווה את החלופה הטובה ביותר למשטח עבודה מחומרי ייצור קלילים, בשל היותו לא חלול, עמיד ובעל כשירות לעבוד במרחב עם שינויי טמפרטורה.

מטבחי דניאל – הפתרון המושלם לכל בית ודירה

במטבחי דניאל תוכלו להיחשף אל מיטב המטבחים! מטבחי דניאל מציעה מגוון עצום של מטבחים לכל בית המיוצרים בנגריית הבוטיק שלה. המטבחים מותקנים על ידי נציגי מטבחי דניאל לאחר הקנייה. בואו להבטיח לעצמכם מטבח איכותי ובלתי נשכח!