3 כללים לרכישת מטבח לבית

על מנת לבחור מטבח ביתי – גיבשנו לכם 3 כללים עליהם תוכלו להתבסס בתכנונכם. הם חולשים על כל תחומי עיצוב המטבח: שימוש נכון בצבעי אריחים, שיש וארונות, שימוש נכון בתבניתיות הצורנית שלהם ובחירת פרזול נכונה. אנו מאחלים לכם קריאה מהנה.

עבודה נכונה עם צבעים במטבח

מטבח יכול להיראות עקבי בגוונים שלו, או שהוא יכול להיראות כתפזורת של צבעים שאינם רלטיביים זה לזה. כאשר אתם בוחרים מטבחים ביתיים אתם צריכים לתת תשומת לב מיוחדת לצבעים. אם התבססתם על גוון מסוים, למשל עץ אלון, ניתן לעצב את המטבח על בסיסו בלבד, או לגוון בצבע נוסף המתמזג עמו, למשל לבן שמנת או אפור חזק. אם בחרתם מטבחים לבנים, ניתן לקחת את העיצוב לכיוון המודרני, ולבסס אריחים אפורים ומכשירי חשמל מנירוסטה, או לכיוון המודרני ולבסס רכיבים אלו בגווני לבן ושמנת.

עבודה נכונה עם צורות גיאומטריות במטבח

בדומה לצבעים, גם כאן חשוב להיות עקביים, אבל חשוב יותר להשתמש בסימטריה נכונה. בדרך כלל, במטבחים גדולים יתאימו צורות ארון דקיקות ושיש עבודה במידה קטנה ובמטבחים גדולים רכיבים אלו יצטרכו להיות בעל ממדים גדולים יותר. שילובי צורות אפשריים במקרים מסוימים מאד, למשל כאשר דלתות הארון מפותחות ומגולפות בסגנון כפרי מקובל לשלב משקופים עגולים וגליליים מסביבן ובמזווים השונים. כאשר הדלתות הללו חלקות וללא כל גילוף המשקוף המקובל הוא המשקוף המלבני.

עבודה נכונה עם פרזול במטבח

פרזול ממשיך למעשה את קו הצורה של הארונות והשיש. כאשר המטבח קטן, בחרו בידיות פרזול קטנות וכאשר הוא גדול – ידיות גדולות הן שיתאימו. מטבחים מודרניים, כמו גם מטבחים כפריים יכולים לשלב בתוכם פרזולים מסוגים שונים במגירות, בארונות, מסביב לשיש ומסביב למדפים החיצוניים. מומלץ לבחור פרזול שהצורה שלו והצבע שמאפיין אותו מתמזגים יפה עם הרכיבים עליהם הוא ממוקם. לשם כך מומלץ להיעזר בהדמיית מחשב.

מטבחי דניאל – מטבחים מודרניים וקלאסיים בעיצוב אישי

בואו לתכנן בביתכם מטבח בעיצוב אישי. בבית מטבחי דניאל יבחנו את הפוטנציאל שבביתכם על מנת לספק לכם מטבח מעוצב ומאובזר אשר לא תרצו לצאת ממנו. בואו להתרשם ממיטב המטבחים בבית מטבחי דניאל, ולבחור תבנית עיצוב מטבחים המתאימה במיוחד לבית שלכם!

צרו איתנו קשר לפגישת ייעוץ ותכנון חינם בטלפון 072-395-0470 או מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

מטבחי דניאל - מטבחים מעוצבים