3 טיפים לבחירת שיש מתאים למטבח לבית

במאמר זה נתייחס לבחירת שיש למטבח. בחירה זו היא אחת החשובות שתצטרכו לעשות בבואכם לתכנן מטבח. בחירת שיש למטבח היא בחירה קריטית אשר כל אחד ואחת מכם/ן צריכים לדעת לעשות בצורה מושלמת בבואכם לאפיין חדר זה. עיצוב מטבח על בסיס דגם שיש נכון הוא הבסיס לתכנון החדר כולו.

טיפ מס' 1 – בחירת חומר הגלם

2 חומרי הגלם העיקריים בתחום השיש הם האבן הטבעית או הקרמיקה. במשפחת האבנים הטבעיות נמצאים כל האובייקטים ששמם הוא כשמה של אבן טבעית: גרניט, בזלת, וכד'. במשפחת הקרמיקה נמצאים כל השמות של דגמי הריצוף המאובן הסינתטי: טראסו, חרסינה (באריחי הקיר), ועוד. מי שמעוניין להשקיע במשטח יוקרתי וטבעי עם מינימום התערבות מלאכותית בייצור יבחר אבן טבעית ויזכה את עצמו במגוון אפשרויות: שיש פורצלן, גרניט טבעית, ועוד. מי שמעוניין לבחור במשטח מלאכותי וחסכני במחיר יבחר קרמיקה. בשני המקרים מדובר על איכות חסרת תקדים. הפרשי המחיר נובעים מכך שסלע טבעית קשה ומאתגרת לייצור, בעוד קרמיקה מופק בתוך המפעל מחומרי תצרוכת מקומית.

טיפ מס' 2 – בחירת ממדי השיש וצורתו

במטבח קטן אנו ממליצים להעדיף שיש עם חלק קדמי דק וכאשר המטבח גדול מומלץ לעבות חלק זה. במטבח כפרי הנטייה היא לבחור במשטח עם קצה מחוספס בצורה עגולה (חצי קשת) וכאשר המטבח הוא מודרני מקובל להציב שיש  עם מעטפת חלקה בצורת מלבן.

דניאל מטבחים

טיפ מס' 3 – בחירת גוון השיש

את הגוון חשוב לבחור באמצעות הדמיית מחשב אשר תאתר עבורכם בקלות מהו צבע השיש שישתלב הכי יפה בביתכם. ניתן לבחור בין שיש בהיר לכהה, ובין סוגים של גוונים: בצבע חום עץ, בצבע לבן שלג או לבן שמנת, ועוד. ניתן גם לשלב שיש ב- 2 צבעים, כאשר האחד נקבע עבור החלק הפנימי שלו והשני עבור המעטפת החיצונית שלו.

מטבחי דניאל – עיצוב שיש למטבח בהתאמה אישית

בואו לעצב שיש למטבח בהתאמה אישית מבית מטבחי דניאל! בחברה זו תוכלו למצוא מגוון רחב של שיש לבחירה עבור המטבח. ניתן להתקין במטבח קיים או לבחור מטבח חדש לחלוטין כולל ארונות והחסנים. בבואכם לעשות כן, תוכלו להטמיע גם אי למטבח, משטח עבודה נוסף במקביל לשיש המטבח אשר ייצור בו עמדת עבודה נוספת, כולל ארונות והחסנים מתחת לחלק העליון.

ראו גם: מטבחים במבצע | מטבחים כפריים | מטבחים מעוצבים

צרו איתנו קשר לפגישת ייעוץ ותכנון חינם בטלפון 072-395-0470 או מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

מטבחי דניאל - מטבחים מעוצבים