נגריית מטבחים קלאסיים אותנטית במרכז

אחד היתרונות המשמעותיים בבית הוא מטבח בעבודת יד מנגריית בוטיק. בנגריית מטבחים תוכלו לתכנן ולגבש את מטבחכם כראות עיניכם: מטבחים קלאסיים הם המומחיות של נגרייה זו, אשר תעמיד לרשותכם את רכיביהם על פי הזמנה, כולל התקנה.

תכנון וביצוע על פי הנחיות הלקוח

כשאתם פותחים פרויקט מטבחים קלאסיים בחנות מטבחים מקצועית, אתם בוחרים בטוב ביותר. לא זו בלבד שהחומרים הכי איכותיים והעיצובים הכי מקוריים, אתם יכולים לשנות כל דבר במטבח. נגריית המטבחים תיענה לבקשותיכם ותעצב עבור חדר הבית שלכם את חדר עיבוד המזון הייחודי עבורו.

כינון התאמות שיסייעו לעגן טוב את המטבח בבית

ישנם נושאים כמו פרספקטיבת עובי, פרספקטיבת גוון וכד' אשר משתנים מבית לבית על פי גודל החדר המוקצע למטבח. בנגריית המטבחים יבדקו את מידות החדר ואת זוויות הצל והשמש שלו וימליצו לכם על שינויים קלים בגוון ובעובי הרכיבים שבחרתם על מנת להעמיד בביתכם בדיוק את רשימת המוצרים שתסייע לקיים עיצוב מושלם ובלתי נשכח.

התקנה מטעם נגריית המטבחים

בנגריית המטבחים יישמו את התקנת המטבחים הקלאסיים אשר הוזמנו על ידיכם. ההתקנה תכלול בניית ארונות, בניית מגירות, פרזול, התקנת שיש למטבח, התקנת כיור וברזים, ועוד. בסיום העבודה ייבדקו רכיבי המטבח ויועמד לרשותכם חדר אותנטי ומוכן לשימוש מלא על ידיכם.

אחריות ותמיכה נוחות ונגישות

ניתן ליצור קשר עם הנגרייה בכל ונשא של תמיכה במוצרי המטבח. בשונה מרשתות שיווק, כאן המענה הוא מידי בשל כך שזו מסגרת פרטית וקלה למענה. מובטחת חוויית שירות מפנקת שתעמיד לרשותכם את כל מה שאתם צריכים בשביל ליהנות ממטבח איכותי וחסר פשרות לנוחותכם.

מטבחי דניאל - אי למטבח

מטבחי דניאל – נגריית המטבחים האידיאלית בשבילכם

מטבחי דניאל הנה נגריית מטבחים אשר מתכננת, מעצבת ומסגננת את המטבחים על פי דרכו של הלקוח. בנגרייה יושבים צוותי מעצבים ונגרים שיבחנו את בקשותיכם וימליצו על שינויים קלים והתאמות נקודתיות אשר יחד יצרו את המכלול השלם: מטבח קלאסי מעוצב המתאים בדיוק לצרכי חדר הבית. החברה תבצע את ההתקנה כמסוכם עם הלקוח ותעמיד לרשותו מטבח קלאסי ברמות הגבוהות ביותר. לחברה מוניטין מעולה בקרב לקוחות מכל קצוות הקשת, פרטיים כמוסדיים. מעוניינים להכיר את הדבר הבא במטבחים? צרו קשר עם מטבחי דניאל וצפו לחוויה שונה ממה שהכרתם!

צרו איתנו קשר לפגישת ייעוץ ותכנון חינם בטלפון 072-395-0470 או מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

מטבחי דניאל - מטבחים מעוצבים