נגריית מטבחים מודרניים בוטיק

מטבחים חדשים רוכשים רק בנגריית בוטיק! אם אתם עתידים לקנות מטבח חדש, אתם תהיו צפויים לגלות שחנויות הרהיטים של הרשתות הגדולות מציעות מטבחים קומפלט להרכבה בבית. רכישה בסגנון כזה תהיה לא פחות מטעות פטלית.

ראשית כל, המוכרים בחנויות הללו הם לא אנשי מטבחים אלא אנשי מכירות. הם עובדים עם קטלוג מכירות אשר נגיש גם לכם, כצרכנים. המשמעות היא שאם משהו יקרה במטבח כזה, תיפול דלת ארון או יתבלה אחד מאריחי השיש, כמעט ולא יהיה מישהו שיוכל לעזור לכם. עד שתצליחו לעבור לדרג המקצועי מדרג אנשי המכירות, אתם תגלו ששיחקתם זמנכם כמעט לריק. ברכישת מטבח – חשוב שהדרג המקצועי יהיה לצדכם בכל עת שתצטרכו. הדבר יכול לקרות רק בחנות מטבחים פרטית, ורצוי בנגריית מטבחים, בשביל להשיג את תוצאות העיצוב החדות והמוצלחות ביותר.

משטחי עבודת מטבח בהתאמה אישית

נגריית מטבחים פרטית תעצב עבורכם את משטח העבודה במטבח על פי דרככם. ניתן להסדירו כמשטח בודד או כאי למטבח, כזה שמתווסף למשטח המקורי ומוטמע בלב החדר. בדרך זו, יש לכם במטבח 2 מקומות לעבוד בהם, מה שמייעל את זמני עיבוד המזון. בנוסף, יש עוד פתרונות אחסון שכן השיש הנוסף יכול לשמש כמדף, ובכלל – מתחתיו אין ריק אלא מותקנים ארונות ומגירות בכל הגדלים ומכל הסוגים.

פתרונות אחסון בעבודת נגרות מתקדמת

ארונות העץ של נגריית מטבחים מעוצבים יכולים להיות בכל דרך שתבחרו: בסגנון איטלקי עם פיתוחים וגילופים על הפרונט, בסגנון אנגלי בצבע שחור, בסגנון מודרני הייטק לבן, במרקם מחוספס, או בפורמט חל ומבריק. מאד מומלץ לבחור בנוסחת העיצוב המועדפת עליכם: מטבחים קלאסיים יכילו בדרך כלל פיתוחים על הפרונט של הארונות בעוד מטבחים מודרניים יישארו חלקים ללא פיתוחים אלו.

תכנון מטבחי בוטיק

מטבחי דניאל – הדרך שלכם להגשמת מטבח בוטיק

במטבחי דניאל מספקים ללקוח את מטבח חלומותיו. החברה משווקת מטבח קלאסי או מודרני, בעיצוב עץ או זכוכית. ניתן לשלב גם מטבחי אבן, שיש וקרמיקה בעיצובים מתקדמים. מטבחי דניאל מספקת מענה מלא לעיצוב המטבח שלכם. בואו להתעניין בחדר המעוצב ביותר במקום מגוריכם ולהסדיר אותו באופן מרשים ומחמיא במיוחד, כזה שתיהנו לשהות בו ולארח אחרים בתחומיו.

צרו איתנו קשר לפגישת ייעוץ ותכנון חינם בטלפון 072-395-0470 או מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

מטבחי דניאל - מטבחים מעוצבים