מטבחים קלאסיים בקטלוג עיצוב חדשני שנת 2020

עיצובים מיוחדים למטבחים הקלאסיים החדשים לשנת 2020 מחכים לכם בחברת מטבחים אותנטית! כשאתם מעצבים מטבחים קלאסיים אתם מכניסים לבית שלכם אור יקרות חדש שטרם נראה: מטבח עם ארונות, עמדות עבודה ואי למטבח בעיצובים נדירים. בואו לחוות את חוויית עיצוב המטבח שלכם בעוצמה וליהנות ממטבחים קלאסיים בקנה מידה שונה ממה שאתם מכירים.

מטבח בריקים קלאסי

מטבח זה מבוסס על עיצוב בריקים בקירות. עמדות העבודה והארונות שלו יגובשו על פי מתווה זה, כשהם מבוססים על גוונים לבן וחום. משטחי עבודה מעץ אמיתי, וארונות לבנים עם פלטות זכוכית קדמיות. אלו מטבחים קלאסיים ייחודיים אשר מאפשרים לכם ליהנות מעיצוב עם טעם של פעם. בקדמת כל ארון או מגירה – ידית פרזול בהתאם לגודל החדר: גדולה כאשר הוא גדול וקטנה כאשר הוא קטן.

מטבח חום לבן בפורמט חלק

מטבח זה מגיע ללא פרזול אך הוא משלב עם הגוון הלבן גוון חום בהיר מאד במרקם בז'. שילוב זה לבדו יוצר את העיצוב הקלאסי. הארונות בצורת מלבן או ריבוע בנויים בריכוז ולא בתפזורת. ניתן לצרף שדרת 5 ארונות תחתונים בתור אי למטבח. מטבח זה מתאים למי שגבר בבית מודרני לבן ומעוניין לשלב בו עיצוב זה או למי שמתעניין בעיצוב בהיר בתוך בית כפרי.

מטבח אפור מוזהב

מטבח זה מתבסס על ארונות אפורים כהים נוטים לשחור ועליהם פרזול מוזהב. צורת הפרזול גלילית אופקית או אנכית לסירוגין. מטבח זה מכיל עמדת עבודה וכיריים בגוון אפור תואם. המטבח מעוצב בסגנון קלאסי על ביסס חלוקה לפלטות ופרזול ומספק ללקוח שלו את כל מה שהוא צריך בשביל חדר עיבוד מזון כהה ומלוטש בעיצובו.

דניאל מטבחים במבצע

מטבחי דניאל – המטבחים הקלאסיים שלכם לשנת 2020

מטבחי דניאל הנה חברת בוטיק המשווקת מטבחים קלאסיים בהתאמה לרצון עיצובו של הלקוח. האחרון נהנה ממטבחים מלוטשים בפורמט עיצוב קלאסי. בואו ליהנות ממטבחי בוטיק בסגנון זה ולהתאים את מה שהכי טוב לבית שלכם ובפרט לחדר המיועד להיות מטבח. עם מטבחי דניאל כל אחד נהנה ממטבח מקצועי ומלוטש, נוח לשימוש, כזה אשר מספק לו המון עדנה והנאה. בואו גם אתם ליהנות ממטבחים של מטבחי דניאל!

צרו איתנו קשר לפגישת ייעוץ ותכנון חינם בטלפון 072-395-0470 או מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

מטבחי דניאל - מטבחים מעוצבים