מטבחים מעוצבים על פי דרישת הלקוח מהיבואן לצרכן

מעוניינים לעצב את המטבחים שלכם כמו בחו"ל? בואו לעצב מטבחים אנגליים, איטלקיים וכפריים מכל הסוגים ולעשות זאת עם חלקים מקוריים מטובי היבואנים ישירות בבתיכם. כיצד הדבר מתבצע, ומדוע זו הדרך הטובה ביותר לבחור מטבחים?

תכנון המטבח בנגריית בוטיק לייצור ויבוא מטבחים

בנגריית בוטיק זו מתכננים מטבחים מעוצבים באופן מקצועי וחסר פשרות עבור הלקוח. בשונה מחנות כלבו, בנגריית בוטיק כל עיצוב מתוכנן ומלוטש וגם נלקחים בו נושאים של נוחות הלקוח בשימוש במוצרים. במילים אחרות, המטבח לא רק יהיה מסוגנן מבחינה עיצובית אלא גם נוח לשימוש ברמה המעשית.

שימוש ברכיבים מקוריים ומובילים בתחום ייצור המטבחים

דלתות ארונות, מגירות, פרזול פתרונות אחסון, פרזול מדפים, עץ איכותי ומובחר בכל עמדת עבודה, ארון ומדף ועוד המון הטבות על בסיס איכות בלבד. הרכיבים הנם בלעדיים למטבחים ומשמשים יצרני מטבחים מובילים בכל העולם. אצלכם בבית חשוב שיהיו כלי המטבח הטובים ביותר בכל מקום: החל מאחסון ועד עמדות עבודה ואי למטבח.

ליטוש סופי של עיצוב המטבח על פי מבנה החדר

במידה והחדר שלכם גדול יומלץ על הבהרת גוון והגדלת רכיבי פרזול ואחסון, בעוד שאם החדר קטן יומלץ על הקטנת רכיבי הפרזול ובחירה בארונות ומגירות דקות. במידה והמטבח מודרני מומלץ שלא להטמיע כלל פרזול אלא לבחור ארונות ומגירות בעיצוב מינימליסטי. את הכוונונים הללו יעשו עבורכם עובדי תכנון מטבחים בנגריית בוטיק ויוודאו שעומדת לזכותכם נוסחת העיצוב המלוטשת ביותר עבור המטבח שלכם.

מטבחי דניאל - מבטחים מודרניים מעוצבים

מטבחי דניאל – הבית שלכם למטבחים ביבוא אישי

מטבחי דניאל הנה נגריית מטבחים לשיווק מטבחי בוטיק. הנגרייה עוסקת בכל סוגי המטבחים, מהמודרניים ועד הכפריים ומקבעת בחדר המטבח מקום שלא תרצו לצאת ממנו. עם ארונות מעוצבים ונוחים לשימוש, עמדות עבודה מלוטשות, אי למטבח שיאפשר לכם עוד פתרונות אחסון ועבודה ושילוב מנצח של פרזול מעוצב אותנטי בכל מקום – המטבח שלכם ייראה במיטבו ויהיה נוח ביותר לשימוש. במטבחי דניאל מקפידים על עיצוב מלוטש ומסוגנן וגם על התאמה פונקציונאלית פר אקסלנס ללקוח שתאפשר לו עבודה חלקה ונוחה. אם ברצונכם לקדם את רכישת המטבח שלכם פנו לבית מטבחי דניאל והבטיחו את מטבח הבוטיק הבא שלכם!

צרו איתנו קשר לפגישת ייעוץ ותכנון חינם בטלפון 072-395-0470 או מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

מטבחי דניאל - מטבחים מעוצבים