מטבחים מעוצבים על פי דרישת הלקוח בשנת 2020

כמה פעמים הייתם בחנויות מטבחים שעובדות בשבילכם, כלקוחות, ומעצבות עבורכם את חדרי עיבוד המזון הטובים ביותר האפשריים? בנגריית מטבחים תוכלו להגשים זאת כמו שצריך, עם כל היתרונות עבורכם. נציגי חנות מטבחי בוטיק ישבו אתכם ויתכננו את עיצוב המטבח המושלם. אם יש לכם תבנית עיצובית, ניתן להציג אותה ולקבל מענה מלא על הדרישות שלכם. זיהיתם דגם מטבח אשר לדעתכם נדרש בו שינוי? בנגריית מטבחים ניתן ליישם זאת ביעילות ובקלות!

עיצוב תבניות מטבחים כלליות בהתאמה אישית

ניתן לעצב עבורכם תבניות מטבחים מלאות בהתאמה לדרישותיכם: עם הצבת אי למטבח או בלעדיה? עם דלתות מגולפות או בגרסה מינימליסטית מודרנית חלקה וללא פרזול? על בסיס צבעי עץ או גוונים מודרניים כמו יריק בהיר או לבן? עיצוב תבניתי מושלם של המטבח ייבנה עבורכם בנגרייה לאחר שיוזמן. ניתן להיוועץ עם המומחים בחנות או לבוא עם עיצוב רצוי בעיניכם. ניתן גם לבוא עם עיצוב מקטלוג עיצובי המטבחים של הנגרייה ולבדוק האם ניתן לשנות פריטים בצבע או בממד.

התאמת תבניות העיצוב לגודל החדר

בחדר קטן – ישנן התאמות שנדרשות אשר אינן נחוצות בחדר גדול. לדוגמה, בחדר קטן לא תמיד ישנה אפשרות להטמיע אי למטבח. כמו כן, בחדר קטן הפרספקטיבה הנכונה, זו שתבטיח לכם מוצרי מטבח שמשתלבים טוב במרחב, צריכה להתבסס על ארונות לא עמוקים ושיש מטבח דק. בחדר גדול – בדיוק להיפך. ארונות המטבח צריכים להיות עמוקים והשיש – עבה. תכנון זה מונע מהמטבח שלכם לארח אביזרי קבע שלא משתלבים בו כמו שצריך: בולטים מדי או מוצנעים יתר על המידה.

בחירת פרזול למטבחים כפריים במקצועיות

בעוד אשר במטבחים מודרניים אין פרזול, שכן הארונות והמגירות מכילים/ות פלטות פתיחה קלות ומינימליסטיות, במטבח הכפרי ידיות הפתיחה הן חלק מהסטייל העיצובי. בחנות מטבחים נוכל לתכנן עבורכם את ידיות הארונות והמגירות בהתאמה מלאה למראה המטבח שלכם.

דניאל מטבחים - דגם AGAM F

מטבחי דניאל – קולקציית מטבחים מתקדמת לשנת 2020

במטבחי דניאל תוכלו להתאים עבור ביתכם מטבח מושלם המכיל את כל מה שאתם צריכים בשביל ליהנות משגרת הכנת מזון מצוינת עם כל היתרונות העיצוביים מסביבכם. בבית מטבחי דניאל אנו נסייע לגבש בביתכם מטבח מעוצב. השירות כולל תכנון דקורטיבי, אספקה והתקנה.

צרו איתנו קשר לפגישת ייעוץ ותכנון חינם בטלפון 072-395-0470 או מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

מטבחי דניאל - מטבחים מעוצבים