מטבחים מעוצבים בהתאמה אישית לדרישת הלקוח

אם אתם שואפים להסדיר בבית שלכם מטבח חדש עם עיצוב משופר, הכי כדאי לעשות זאת בחנות פרטית. שם, תוכלו להיחשף לעבודות נגרייה מן המעלה הראשונה עבור כל הפריטים במטבח: שטחי עבודה, ארונות, אי למטבח, ועוד. בחנות הפרטית תוכלו לבחור בקלות את המטבח המתאים לכם ולהבטיח את התקנתו על ידי עובדים מומחים.

עיצוב בסיס המטבח

בסיס המטבח, כלומר המבנה הכללי, הצבע והצורה – מגובשים בקלות בחברת מטבחים פרטית. האלמנטים הללו נקבעים בהתאם לגודלו של המטבח ושילובו עם יתר החדרים בבית. אם אתם מעוניינים להבטיח 100% הצלחה בשילוב המטבח בביתכם, פנו לחנות מטבחים פרטית אשר תעמיד לרשותכם הדמיית מחשב וצוותי מומחים שיסייעו בבחירת האלמנטים הבסיסיים של המטבח על מנת שיעמוד כחדר מעוצב בפני עצמו שתענוג להביט בו מבחוץ ומבפנים.

עיצוב פרטני של חלקי המטבח

משטחי עבודה – ניתן לבחור בין משטח עבודה בודד לבין צמד משטחים, האחד סטנדרטי והשני אי למטבח. חשוב לבחור התקני אחסון שייראו עקיבים בעיצוב להתקני האחסון בארונות ובמגירות הבלתי תלויים/ות. כמו כן, מומלץ לבחור בשיש בצבע וברמת גימור המתאימים לגודל החדר, לצבעים בו ולשילוב בו באופן כללי. אל תהססו לבדוק סוגים שונים של משטחי עבודה ולסנן אפשרויות שנראות לכם בלתי מתאימות.

פתרונות אחסון – גיבוש מלא של שדרות הארונות, המגירות והמדפים הפתוחים. הוא ייעשה בהתאמה לסגנון המטבח שנבחר על ידיכם (מטבח עץ, כפרי, מודרני, איטלקי, ועוד) ויגובש בהתאם לגודל המטבח, כך שייראה טוב בתוכו ולא ייצור עיצוב מגושם שייראה גדול או קטן מדי. 

מטבחים מעוצבים

ליטושים אחרונים לפני סגירת המטבח

חברת מטבחים מקצועית תוודא שבחרתם ידיות פרזול, פסי פרזול למדפים וכל רכיב פרזול אחר שישתלב יפה עם המטבח. כמו כן, היא תוכל להמליץ לכם על תשתית מוצרי חשמל ואשפה שישתלבו יפה בחדר המטבח.

מטבחי דניאל – עיצוב מטבח על פי מתווה הלקוח

מטבחי דניאל הנה חברת בוטיק המנוסה בכל סוגי עיצוב המטבחים. החברה מעמידה לרשותכם מערך שירות בוטיק ומערך מכירות מלומד שיוכל לסייע לכם לגבש מטבחים מעוצבים בכל הבתים. מטבחי דניאל מאמינה ב- 100% מקצוענות ולכן העבודות של החברה תמיד מתאימות לבית של הלקוחות הפונים. בואו גם אתם ליהנות מההצלחה ולשלב בבית מטבח בעל עיצוב ייחודי והתאמה מושלמת עבורו.

צרו איתנו קשר לפגישת ייעוץ ותכנון חינם בטלפון 072-395-0470 או מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

מטבחי דניאל - מטבחים מעוצבים