מטבחים מודרניים מעוצבים

מטבחים מודרניים הנם מטבחים בעלי צביון עכשווי. המטבחים הללו נפוצים מאד לרכישה מצד קבלנים הבונים דירות חדשות בבניינים וגם צרכנים פרטיים הגרים בבתים בעיצוב עכשווי נוטים לא פעם להסדיר אותם. מטבחים מודרניים מעוצבים ניחנים בשלל תכונות. להלן כל אבני היסוד שאתם צריכים להכיר על מנת לעצב בביתכם מטבח מודרני.

צבע לבן – לרוב הדומיננטי במטבח זה

אין ספק כי הגוון הלבן יהיה בולט מאד במטבח זה ברוב המקרים. כשם שצבעי חום אדום מסמלים את העידן העתיק, כך תבע לבן מסמל מודרניזם. ארונות לבנים, משטחי עבודה לבנים ואפילו ידיות פרזול לבנות מוסיפים הרבה מאד לעיצובו של המטבח ולהכפפתו לכללי הדקורציה המודרניים.

מתאים לשילוב בקונסטרוקציה כפרית או בורגנית

מטבחים מודרניים מעוצבים בסגנון כפרי או בורגני. המילה "מודרני" מצביעה על צביון ואילו המילים "בורגני" או "כפרי" על סגנון. סגנון כפרי, למשל, יתבסס על דלת ארון עם פיתוחים, משקופי דלת מעוגלים וידיות מעוגלות. גם משטחי העבודה יהיו מעוגלים במקרה זה. סגנון בורגני יתבסס על דלת חלקה ללא גילופים ופיתוחים בכל ארון, לרוב דלת מבריקה ולא מט, ועם משקופים בצורת מלבן חד, במקרים לא מעטים מלבן כפול (מדורג).

שילוב מכשור מטבח מתקדם

מטבח מודרני שנרכש בחנות מטבחים מגיע עם מכשור מטבח המתאים לנישה המודרנית: מקרר לבן עם צג דיגיטלי, תנור מטבח שנראה כתנור מודרני עם כיריים, ועוד. מכשירי מטבח אלה נבחרו בקפידה על מנת להתאים לעיצוב המטבחים בנישה בה הזמנתם אותם. אין מטבח שנתאים חלו מכשירים אשר הם לא ייראו טוב כשהם משתלבים בנוף של החדר.

מטבחי דניאל - מטבחים מודרניים

חומרים עמידים בלבד

כל חומר המשמש להרכבת פתרון אחסון או משטח עבודה במטבח בורגני יהיה עמיד ואמין לשימוש בטווח הרחוק, קל לניקיון ופשוט לפעולה: משטחי עבודה לא רגישים לשינויי טמפרטורה וחומרי ניקיון, ארונות נטרקים ונפתחים בקלות מפולימר או עץ טבעי, ועוד.

מטבחי דניאל – מטבחים מעוצבים בהתאמה אישית

מטבחי דניאל הנם מטבחים מעוצבים אשר מסופקים לכם מנגריית הבוטיק של החברה. בואו גם אתם לבחור את מטבח הבוטיק שלכם בבית מטבחי דניאל. החברה מלווה את הלקוחות בבחירת המטבח ומספקת להם התקנה בבתים של מה שנבחר. בואו לחדש או לבחור מטבח חדש בבית מטבחי דניאל!

ראו גם: מטבח כפרי מעוצב | אי למטבח מעוצב

צרו איתנו קשר לפגישת ייעוץ ותכנון חינם בטלפון 072-395-0470 או מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

מטבחי דניאל - מטבחים מעוצבים