מטבחים כפריים מעוצבים

מטבחים כפריים יוצרים בביתכם את כל מה שאתם צריכים בשביל ליהנות מהכנת מזון ואחסונו. מטבחים אלו ניחנים בתכונות אופי שונות אשר ייסקרו במאמר זה. כך, תוכלו לדעת האם ישנה התאמה של מטבחים אלו אליכם ולבתיכם. מטבחים כפריים מעוצבים בדרך ייחודית אשר מבדילה אותם מהמטבחים בעלי העיצוב הבורגני. להלן כל שתצטרכו לדעת על מטבחים אלו.

צביון מודרני או עתיק

עיצוב כפרי יכול להיות ניחן בצביון מודרני או עתיק. השוני מתבטא בצבע של המטבחים. מטבח לבן, אשר נקרא במחוזותינו לא פעם "מטבח הייטק" עשוי להיות כפרי אם יעוצב בסגנון הנכון (אשר יפורט כאן בפרק הבא), וכמובן שמטבח בצביון עתיק בצבע חום מסמל מאד את העיצוב הכפרי.

עיצוב ייחודי של דלתות, מסגרות ופרזול

בכל ארון – הדלת צריכה להיות מגולפת כמו דלתות פנים וכניסה בעיצוב כפרי. המסגרות, כלומר משקופי הדלתות – מומלץ שיהיו עגולות או גליליות. כך גם ידיות הפתיחה. בדרך זו אתם מגשימים את העיצוב הכפרי, ומבדילים אותו מהעיצוב הבורגני, אשר מורכב מארון ישר, ללא פיתוחים, לרוב בעל רמת מבריקות כלשהי, ועם משקופים מלבניים.

התאמת משטחי עבודה למטבח כפרי

מומלץ כי משטחי עבודה של מטבח כפרי יהיו גם כן בעלי דופן עגולה או גלילית. משטחי עבודה אלו יהיו מותאמים מבחינה עיצובית לארונות הכפריים ולשדרת המדפים והמגירות. מומלץ להקפיד על פרספקטיבה ולבחור משטח עבודה דק למטבח קטן ומשטח עבה למטבח גדול. מומלץ מאד לבחור משטח קרמי אם הוחלט על משטח מחומר קשה, ומשטח עץ אם הוחלט על משטח מחומר בנייה קל.

מטבחים כפריים מעוצבים

מטבחים כפריים מיוחדים

ניתן לבחור בין המטבח האיטלקי החום הקלאסי, לבין מטבח פרובנס חום לבן. מטבחים אלו ישרו בביתכם את התפאורה הכפרית ויספקו את האווירה המתאימה. מטבחים אלו יותאמו לבתיכם בקלות על ידי נציגי חנות המטבחים מטבחי דניאל.

מטבחי דניאל – מטבחים כפריים בהתאמה אישית

בואו להתאים את המטבח הכפרי המושלם לבית ולדירה! מטבחים כפריים מספקים לדירה שלכם את כל מה שהיא צריכה בשביל להיראות מעוצבת ויפה. המטבח מכיל את כל האלמנטים שיעשו אותו למהנה לשהייה ומעוצב למשעי. בואו להבטיח לעצמכם מטבח כפרי ברמה אחרת אשר ייקח את הבית שלכם למחוזות עיצוב אחרים. מטבחי דניאל יבצעו את התקנת המטבח הנבחר בביתכם!

צרו איתנו קשר לפגישת ייעוץ ותכנון חינם בטלפון 072-395-0470 או מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

מטבחי דניאל - מטבחים מעוצבים