מטבחים במבצע בקטלוג עיצוב חדש שנת 2020

מטבחים במבצע בכל סגנונות העיצוב – לרשותכם! מעוניינים לרכוש מטבחים חדשים אך מתלבטים היכן לעשות זאת? בנגריית מטבחים פרטית תוכלו למצוא את הפתרון המושלם! כאן ניתן למצוא בנקל את המטבח המתאים לכם ובמחיר שלא תמצאו כמעט בשום מקום אחר! נגרייה זו אינה מהווה חלק מרשת שיווק גדולה, מה שמאפשר לכם חופש מוחלט בשינוי תוואי העיצוב. הפעולות ייעשו על ידי צוותי העבודה של הנגרייה וייושמו בביתכם על פי המסוכם.

מטבחים כפריים בצביון עתיק או מודרני לבחירתכם

מטבחים כפריים הנם מטבחים קלאסיים עם דלתות ארון מגולפות וחרוטות, מגירות מעוצבות וידיות פרזול בעלות מראה מהפנט. ניתן לגבש מטבח מסוג כזה בצביון עכשווי על בסיס גוונים מוחלטים, לבנים, אפורים או שחורים. לחילופין, ניתן לבחור בצביון עתיק על בסיס גוון חום-עץ. המטבחים יותאמו לחדר המטבח שלכם, לגודלו ולכיווני האוויר שלו בהמלצת צוותי הייעוץ של הנגרייה.

מטבחים בעיצוב בורגני בכל צביון, עכשווי ועתיק

מטבחים מטבח הבורגני, בשונה מהמטבח הכפרי ידוע בעיצוב יותר מינימליסטי: פחות ידיות על הארונות והדלתות, לעתים קונסולת האחסון מגיעה בלעדיהן. ההשקעה היא בעיקר במבריקות של החומר ובעיצוב משטחי הדלתות ושיש העבודה. מטבחי פורמייקה ייעודיים ממש לסגנון עיצוב זה. ניתן ליישם מטבחים אלו גם בצביון מודרני המבוסס על צבעי לבן, אפור או שחור, ואפילו ירוק, או על צביון עתיק בשילוב עץ. לידיעה, השילוב של מטבחי עץ עם עיצוב בורגני נקרא, בדרך כלל, עיצוב וינאי.

מטבחים מיוחדים

ניתן לגבש בביתכם מטבחים בעלי עיצוב מיוחד שקשה להגדיר אותו בתבנית קבועה, כי הם פשוט עומדים בזכות עצמם. לדוגמה, מטבח אנגלי בגווני לבן שמנת עם פרזול אופקי בידיות ובארונות, מטבח איטלקי המבוסס על פיתוחי עץ קלאסיים, מטבח שחור פחם, ועוד. ניתן להתאים עבור ביתכם מטבחים אלו בהזמנה אישית.

מטבחים כפריים

מטבחי דניאל – המקום שלכם למטבחים חדשים לשנת 2020

זקוקים למטבח חדש? מעוניינים להתאים אותו לשנת 2020? הכי כדאי לעשות זאת בנגריית מטבחי דניאל! בנגרייה יושבים צוותי יועצים מהמנוסים ביותר בתחום המטבחים שיסייעו לכם להגיע לתוצאת הגימור הטובה ביותר לבית שלכם. החברה מבססת את פועלה על בניית עץ ועל יבוא פרזול ושיש מן המעלה הראשונה. פנו למטבחי דניאל לרכישת מטבח חדש!

קרא גם: מטבחים מכל הסוגים במבצעים מדהימים

צרו איתנו קשר לפגישת ייעוץ ותכנון חינם בטלפון 072-395-0470 או מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

מטבחי דניאל - מטבחים מעוצבים