מהם מטבחים מעץ?

במטבחי עץ תוכלו ליהנות מסט אחסון ועבודה מלא מחומרי עץ משובחים. המטבח יכלול מקום להצבת מדיח כלים ותנור, מקרר וארונות. כל מקומות האחסון הללו יהיו עשויים ממבחר העצים הטבעיים. כך קורה גם בתחום משטחי העבודה אשר יצופו בחומרים משמרים ויאפשרו לכם לעבוד על העץ בבטחה תוך הגנה מלאה עליו משינויי טמפרטורה ומכות חזקות. כשאתם קונים מטבחי עץ אתם מגשימים בבית שלכם מגוון רחב של ייעודים.

העצמת העיצוב הכפרי

העץ הוא אחד מסמלי ההיכר של העיצוב הכפרי. ניתן ליצור במסגרתו שלל עיצובים מעניינים כמו איטלקי מלא בצבע חום, פרובנס חום לבן, וישנה אף גרסה מודרנית כפרית לעץ בצבע לבן: על אף שהעץ לבן, הוא מעוצב בסגנון כפרי עם פיתוחים. המודרניזם נובע מהגוון הלבן והכפריות מצורת הרכיבים.

העצמת הדינאמיות במהלך השגרה במטבח

ארונות עץ נחשבים קלים יותר מארונות מתכתיים. הם נפתחים ונטרקים ללא קושי, וכך קורה גם במשטח העבודה שמרגיש חמים וידידותי למשתמש, אינו נוטה להתקרר ומשרת נאמנה את הלקוח כשהוא נהנה מהגנה מלאה מפגעים על המשטח: הוא מגיע מצופה, ומאפשר ללקוח לעשות כל פעולה בקלות ממש כמו במשטחי אבן טבעיים או קרמיים.

יצירת תחושת ביתיות

כשהמטבח עשוי עץ אתם נהנים מתחושה ביתית אמתית. המטבח אינו מרגיש מקום זר ומנוכר, אלא בגובה העיניים. צורות הדלתות הייחודיות, הגוונים החומים הנפרסים מכל עבר בהתקני הפתיחה ומשטחי העבודה, והאווירה שהמטבח יוצר – מביאים אותו להיות אחד החדרים היותר אטרקטיביים להתבוננות בהיבט הדקורטיבי.

שדרוג מטבחים

שימור קל משחושבים

על מנת לשמור על מטבחי העץ שלכם תקינים, יש להשתמש בחומרי ניקיון ייעודיים אשר תיוודעו אליהם במעמד הקנייה. המטבח, בשונה ממה שמספרים, אינו מצריך עבודות השלמת צבע, והוא נשאר עמיד לשנים רבות כמו חדש. תחזוקת המטבח מתבטאת בעיקר בנושאי ניקיון, אלא שבשונה ממטבחים אחרים יש לעקוב אחרי ההמלצות עבורם על מנת לשמור עליהם כמו חדשים וללא פגמים.

מטבחי דניאל – מטבחי עץ בהתאמה אישית

בואו להתאים לביתכם מטבח עץ אותנטי העשוי ממיטב חומרי העץ הטבעיים. המטבח יספק לבית שלכם את העיצוב המושלם ויגבה את המשתמש בעבודה קלה ונינוחה בכל תחום: אחסון, עיבוד מזון, ועוד. מטבחי דניאל יסייעו לכם לבחור במטבח המושלם. נציגי מטבחי דניאל יבצעו את התקנת המטבח הנבחר בביתכם.

קרא עוד: מטבח מודרני מעוצב | מטבח פרובנס

צרו איתנו קשר לפגישת ייעוץ ותכנון חינם בטלפון 072-395-0470 או מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

מטבחי דניאל - מטבחים מעוצבים