מאיפה ניתן להשיג מטבחים במבצעים טובים?

אם אתם מתכננים פרויקט מטבח חדש, חשוב להכיר את השוק ולדעת כיצד ניתן להוזיל עלויות בלי לרדת באיכות המענה שאתם מבקשים להשיג. מטבחים חדשים אינם מהווים פרויקט זול, אך ניתן להקל בתהליך הרכישה מאד. בדרך כלל, ההולכים במסלול הקל זוכים למטבח יותר איכותי מאשר חלק ניכר מאלו שבחרו לשלם יותר. כיצד זה קורה, ומה מומלץ לכל בעל בית לעשות כשהוא עומד לקנות מטבח חדש?

הכל מתחיל בנגריית מטבחים פרטית

במקום-רכש שאינו עומד בפני עצמו, אלא מהווה חלק מרשת תכולה ביתית, אין הרבה מקום לגמישות ברכישת המטבחים. הלקוח מגיע, בוחן את המטבח, בעמדת הדיילים נאמר לו שההתקנה אינה ברת-שינוי והוא צריך לבוא עם מידות של החדר, והוא מקבל את העיצוב ואת המוצרים כמו שהם, לטוב ולמוטב. בנגריית מטבחים, התמונות בחלונות הראווה הן לא סוף פסוק. הלקוח יכול לשנות כל מה שיחפוץ, צבע, צורה, עובי של רכיבים מסוימים, ועוד. לא זו אף זו, צוות תכנון יבחן את החדר שלכם וימליץ לכם לבצע שינויים אלו על מנת להבטיח עיצוב משופר בסיום ההתקנה.

כך המבצעים שלנו מתאפשרים לביצוע

על אף כי מדובר במטבחי עץ אמיתי, עם מתכת אלחלד בידיות הפתיחה ובצירים השונים, המחיר הכולל יהיה כדאי. הוא לא ייקבע על פי המחיר לארון בודד, מגירה אחת או מחיר ליחידת שיש במשטח הגבהה. הרכישה היא מראש – על בסיס מחיר נמוך משווי שוק בשל ריבוי המוצרים הנדרש להרכבת המטבח. לכן, במחשבה לאחור, עלות המטבח תהיה זולה ממה שהיא אמורה להיות באמת.

מטבחי פורמייקה מודרניים במבצע

אפשרות נוספת לרכישת מטבח במבצע היא בחירת מטבחי פורמייקה לבנים. מטבח זה נחשב זול במיוחד בשל כך שחומר הפורמייקה אינו ניתן לכיפוף וגילוף, בשונה מהפולימר ומהעץ הטבעי. בשל כך שבמטבח מודרני תבנית העיצוב אינה ניחנת בתכונות הללו, אינכם זקוקים להן וניתן להסתמך על חומר הפורמייקה כעיקר-המטבח. עלות הפקתו אינה יקרה וזה מאפשר ליהנות ממטבח יוקרתי במחיר מציאה.

מטבחים מודרניים מעוצבים

מטבחי דניאל – הבית שלכם למטבחי איכות במבצע

מטבחי דניאל הנה חברת בוטיק המתמחה בעיצוב ובגיבוש מטבחים. מעוניינים במטבחי פאר במחירי מבצע, על בסיס עיצוב בהתאמה אישית? פנו לבית מטבחי דניאל והבטיחו את המטבח האיכותי ביותר לביתכם! הנגרייה מתבססת על ייצור עץ באיכות חברת פשרות ועל יבוא מוצרי פרזול מן המעלה הראשונה.

צרו איתנו קשר לפגישת ייעוץ ותכנון חינם בטלפון 072-395-0470 או מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

מטבחי דניאל - מטבחים מעוצבים