בחירת מטבח מעוצב על פי הדרישות החשובות ביותר

מטבח מעוצב מהווה את אחד הנושאים החמים בתחום הדיור. זהו חדר שירות שבשונה מחדר הכביסה יש בו אווירה חגיגית ורשמית. לכן, הוא, לרוב, ייראה החדר המעוצב ביותר בבית, כשהוא מבוסס על אריחי קרמיקה יוקרתיים, שיש ברמת גימור נדירה וכמובן ארונות עץ מעוצבים ומגירות דקורטיביות. מעוניינים לדעת כיצד לבחור מטבח דקורטיבי לבית? כל התשובות – לפניכם!

בחירת סגנון עיצוב עקבי

יש להתבסס על סגנון עיצוב ברור ומובן. למשל, מי שמסתמך על הסגנון הכפרי – בוחר מטבח קלאסי עם ארונות מגולפים או חרוטים, ידיות פרזול בחזית ושיש מסותת ורב שכבתי. מי שבוחר מטבח בעל עיצוב בורגני – מתבסס על מטבח בעיצוב מינימליסטי עם ארונות חלקים, ולרוב גם מבריקים (ניתן להזמין דגם מט), ללא ידיות פרזול בחזית ושיש דק בצורת מלבן עם חזית חלקה.

בחירת צביון עיצוב נדרש

עבור כל סגנון עיצוב אשר נלמד לעיל ניתן להתאים כל צביון. הצביון הוא האווירה של המטבח, או בשפה פחות רשמית, הנשמה שלו. מטבח כפרי עשוי לשדר אותנטיות עתיקה ולהתבסס על צבע חום-עץ, אך הוא יכול גם לשדר עכשוויות ולהתבסס על עיצוב לבן. מטבחים לבנים אינם הפתרון היחיד בצביון המודרני. ניתן לבחור אותם גם בצבע שחור גרניט או פחם, ואפילו בצבעים אזוטריים בבית כמו למשל מטבח ירוק.

שמירה על פרספקטיבה בגוון ובעובי המוצרים

אם החדר מאד גדול, מומלץ לבחור גוון בהיר בצבע אותו בחרתם, אך יש להימנע מכך אם ישנם כיווני אוויר מסנוורים בדמות חלונות מול השמש. אם החדר מאד קטן מומלץ להתבסס על גוון כהה בתוך משפחת הצבעים אשר בחרתם. אם החדר גדול, מומלץ לבחור ארונות, מגירות ושיש במידה עבה ואם הוא קטן – במידה דקה. בדרכים אלו אתם מבטיחים מטבחים מעוצבים על פי פרספקטיבה, ללא חלקים בולטים או חסרים במרחב.

מטבח תכלת - מטבחי דניאל

מטבחים של מטבחי דניאל – הטובים ביותר לבתיכם

מטבחי דניאל מעמידה לרשותכם ממשק בחירת מטבחים משוכלל המאפשר לכם להגיע בקלות אל המטבחים המבוקשים עבורכם. התכנון יכול להיעשות על ידכם. המומחים של מטבחי דניאל יסייעו לכם לעשות התאמות לחדר הבית שלכם ויספקו התקנה ושירות לכל דורש אשר רכש מטבח.

 

צרו איתנו קשר לפגישת ייעוץ ותכנון חינם בטלפון 072-395-0470 או מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

מטבחי דניאל - מטבחים מעוצבים